ایجاد کسب وکارهای نوین، مارکتینگ و ارتباطات به خصوص ارتباطات میان فردی در عصر دیجیتال جزو مهارت­های ضروری و کاربردی برای تمامی افراد یک جامعه به حساب می­آید. مهارت­هایی که باعث پیشرفت و ارتقا انسان­ها در سطح زندگی شخصی و البته کاری می­شود، که در نهایت جامه را به سوی یک فضای روبه رشد هدایت می­کند.

آکادمی ارجمند با بهره گیری از اساتید مطرح و حمایت استعداد­های نوین کشور برای رشد و ارتقا افراد جامعه با محوریت آموزش کسب و کارهای نوین، مارکتینگ و ارتباطات در فضای دیجیتال و واقعی به صورت فردی و گروهی و آماده نمودن افراد برای حضور و پیشرفت در عرصه­های کسب وکار و همچنین افزایش کیفیت روابط خانوادگی و سطح زندگی با مدیریت آقای محمد اسماعیل ارجمند با بیش از 10 سال سابقه عملی در بازار کار و تجربه بیش از 10 کسب و کار و سمت­های شغلی متفاوت همراه با کسب مدارک معتبر تخصصی از دانشگاه و نهاد­های آموزشی در رشته­های ارتباطات، رسانه و مارکتینگ، در سال 1398 پا به عرصه آموزشی کشور گذاشته است.

دوره­های تخصصی این آکادمی در­ سایت موجود می­باشد. به دلیل تفکر به روز مدیریت این مجموعه نسبت به نیاز جامعه و درخواست علاقه­مندان به خصوص جوانان کشور، دوره­های آموزشی تدوین و به اطلاع علاقه­مندان می­رسد.

لازم به ذکر است دانشگاه­ها، موسسه­ها و نهادهای آموزشی، گروه­ها و افرادی که علاقه­مند به حضور و یا برگزاری دوره­ها به صورت خصوصی و یا گروهی در شهر خود هستند، می­توانند با هماهنگی­های لازم و درخواست خود را به آکادمی ارجمند ارسال کنند تا این مهم را میسر کنیم.

با آرزوی موفقیت روز افزون